TEMİZLİK PERSONEL TEMİNİ

Gelişen iş dünyasında pek çok sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de kurumlara temizlik firmalarından personel sağlamanın faydaları, her geçen gün daha da kanıtlanıyor. BURSA ÜRETİME DESTEK, tüm ölçeklerdeki otellerden, okullardan, şirketlerden hastanelere, bankalara kadar geniş bir yelpazede, temizlik öncesinde, sırasında ve sonrasında büyük bir titizlikle çalışır

Hizmetten önce sizin talep ve ihtiyaçlarınızı dinleyen ve sözleşme şartlarını buna göre belirleyen BURSA ÜRETİME DESTEK, hizmetin gerçekleşmesi için gereken ortamı hazırlar.Resmi aşamalardan hemen sonra kurumunuzun fiziksel şartlarına göre gereken donanımı, malzemeyi ve personeli temin eder. Standart bir temizlik yerine çalıştığı yerin özel şartlarını gözeterek hizmet sunar.

Bu itinaya son derece önem veren BURSA ÜRETİME DESTEK , ne kadar tecrübeli ve uzman olsa da kadrosuna, kurumunuzun şartlarını anlatan özel bir kısa eğitim verir. Temizlik öncesi anlaşılan şartlar ne olursa olsun BURSA ÜRETİME DESTEK , kurumunuzla kurduğu ilişkiyi kesmez ve ihtiyacınız olan her zaman ve periyotta sizinle çalışmak için hazır bekler.

Peki kurumunuzda temizlik personeli çalıştırmak neden bu kadar önemli? Her şeyden önce sabit bir temizlik kadrosu kurmak için personel arama, eleme ve çalıştırma gibi süreçler söz konusu olur. Bu süreçlerin her biri zaman, zahmet ve maliyet gerektiren işlerdir

Aldığınız personelin sosyal güvencesi, vergisi, tazminatları ve maaşları gibi resmi yükümlülükleri de bu süreçlerin önemli bir noktasıdır. İşte bu ve benzeri tüm yükümlülük ve zahmetler nedeniyle BURSA ÜRETİME DESTEK personeliyle çalışmak hem size zamandan ve maliyetten kazandırır hem de yıllanmış güvencesi ve kalitesiyle BURSA ÜRETİME DESTEK hizmetinden faydalanmanızı sağlar.