• ÜRETİME DESTEK HİZMETLERİ
ÜRETİME DESTEK HİZMETLERİ

Bursa Üretime Destek, firmanızın ihtiyacı olan gerek dönemsel/geçici, gerekse proje bazlı işçilik hizmetlerinin karşılanması için esnek işgücü hizmetleri sağlamaktadır.Yalnızca ani üretim artışlarındaki işgücü taleplerinizin karşılanması için değil, ani üretim düşüşleri ve dalgalanmalarda işçilik maliyetlerinizin azaltılması firmanıza avantaj sağlayacaktır.

Bursa Üretime Destek, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve endüstriyel birikimini işinize aktarırken firmanız ticari faaliyetlerine odaklanarak rekabet gücünü üst düzeye çıkartacaktır.

Bursa Üretime Destek olarak herkesin her işi yapması yerine, kişinin sadece bildiği ve yetkin olduğu işi yapmasını yeğliyoruz. Bu sebeple de nitelikli iş gücünü seçiyor, doğru oryantasyonlardan geçiriyor ve bilinçli bir ekip ruhuyla iş hayatına entegre olmasını sağlıyoruz.

Bursa Üretime Destek sadece bir markanın adı değil, bir ekolün adıdır. Bursa Üretime Destek te çalışmak görev bilinciyle tek düze çalışmak değil, verimli ve üretken çalışmaktır.Bu sebeple Bursa Üretime Destek ile çalışmak iyi bir ayrıcalıktır.