• PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ
PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ

Apartman, site ya da iş merkezi gibi alanlarda özellikle aidat tahsilatı ve giderlerin hisse oranın da bölüşümü, birçok soruna neden olan ve kat sakinleri arasındaki ilişkileri zedeleme durumuna gelen yöneticilik, firmamız tarafından profesyonel ve tarafsız bir anlayış ile yapılmaktadır. Bu hizmetimiz apartman, site ya da iş merkezlerinin kiracı, malikleri arasında ki sorunları en aza indirgemektir

BURSA ÜRETİME DESTEK PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ firmasını tercih ettiğiniz anda;

  1. Yönetim hizmetlerimizin ne olduğu ve bedelinin ne olacağını, kat malikleri kurulunda hangi kararları almanız gerektiğini ve nasıl bir sözleşme imzalayacağınızı gösteren bir teklif metni tarafımızdan size sunulacaktır.
  2. Teklifimizin olumlu karşılanması ve yönetici olarak seçilmemiz halinde sizi doğru bir şekilde tanıyabilmemiz için; yönetim planı, arsa paylar ve metrekare dönem bilgilerini, geçmiş dönem bilgilerinin ( karar ve işletme defterleri, denetim raporu, borç ve alacak durumu gibi) tarafımızdan temin edilmesi gerekmektedir.
  3. Genel kurulda alınan kararlar ve kabul edilen işletme projesi duyurulduktan sonra kat malikleri tarafından alınan kararlar( ortak yaşam kuralları, aidat ödemeleri, apartman, site ya da iş merkezinin bakım, onarımı ve yenilenme gibi ihtiyaçları) hayata geçirilecektir.