• PEYZAJ HİZMETLERİ
PEYZAJ HİZMETLERİ

Peyzaj bir noktadan bakıldığında görüş çerçevesi içine girebilen doğal ve kültürel varlıkların bir arada meydana getirdikleri görünüştür. Dilimize Fransızca dan yerleşmiştir.

Böyle bakılınca, içinde yaşadığımız dünya, kaldırım taşından çocuk parkına, doğa yürüyüşü yaptığımız dere kenarına, bir müzenin bahçesindeki eserlerin yerleştirilişine, çok katlı bir binanın çevre düzenlemesine, evimizin bahçesi ve rengine kadar hissettiklerimizin gördüklerimize bir yansıması anlamına geliyor.

Peyzaj resmi, dağlar, ovalar, ağaçlar, nehirler ve ormanları içeren manzaraları betimler. Peyzaj resminde gökyüzü vazgeçilmez bir unsur olarak yer alır. Peyzaj, 15. yüzyıl başlarında Avrupa resim sanatında, daha çok dinsel konulu temalarla ortaya çıkmıştır.

BURSA ÜRETİME DESTEK – Bursa da çevre tasarım ve yapı sanayi alanında faaliyet gösteren genç bir firmadır. Yerel yönetimlere, resmi-özel kurum ve firmalara yeşil alanlarının tasarım ve projelendirilmesi, tesisi, bakım ve onarımı gibi safhalarında yüklenici olarak hizmet sunan firmamız aynı zamanda yeşil alanlar için ihtiyaç duyulan bitki, tohum, bakım aletleri ve diğer sarf malzemelerinin gerek yurt içi gerekse yurt dışından temininde de tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

Her geçen gün artan tecrübesi ve birikimi, profesyonel kadrosu, güçlü altyapısı ve referanslarıyla özgün projelere imza atmaya devam etmektedir. Alışılmış kalıpların dışında tasarım ve uygulamalarla firmamız, bütün süreçleri düşük maliyet-yüksek kalite ilkesiyle gerçekleştirmektedir.

Bahçenize yeni bir tarz getirmek mi istiyorsunuz hayalinizde bahçeyi tasarlıyoruz bahçe düzenleme bahçe tasarımı bahçe bakımı bahçe mobilyaları ve peyzaj işlerinizi tecrübemizle profesyonel yöntemlerle gerçekleştiriyoruz.